top of page

מבחינתי המפגש האנושי הוא הכל.

מוזמנים.ות להתרשם ממספר חוות דעת ומשובים שאספתי במהלך הליווים, הרצאות והסדנאות שלי.

WhatsApp Image 2022-02-13 at 15.17.30.jpeg
WhatsApp Image 2022-02-13 at 15.17.30 (1).jpeg
WhatsApp Image 2022-04-03 at 14.00.51.jpeg

על ליווי תלת שנתי למנהלת בית ספר ביצירה
והטמעת מהלך בית ספרי ייחודי


 

"כשלבה ואני התחלנו את המסע המשותף שלנו יחד לא ידענו מה יהיה סופו, לא תכננו כמה פעמים ניפגש ואיך ייראה המהלך השלם. נפגשנו, דיברנו על חינוך, על מה חשוב ועל מה ראוי. היא הקשיבה לחלומות שלי, לאמונות שלי, לרצונות שלי. שאלה שאלות שחייבו אותי להתבונן באומץ על עצמי ועל מה שאני מאמינה בו ויחד טווינו את הדרך. לבה בדרכה השקטה והחכמה עזרה לי לחדד ולדייק את עצמי ואת מה שאני רוצה להוביל. זה מתפתח תוך כדי תנועה, זה מעמיק ומתרחב ונוגע בי, בצוות שלי, בילדים ובילדות ובקהילה".

יעל מזור, מנהלת בית ספר אילנות

 

ליווי תהליך הקמת בית ספר ייחודי, שהוקם על ידי הורים תושבי המקום

"שמי אלעד ואני אחד מההורים המקימים של בית ספר בין פחות משנתים שקם על ידי קבוצם הורים בימי הסגרים. בשלב מסויים הבנו שאנחנו ממש צריכים ליווי מקצועי ולאחר בדיקות רבות וראיונות שונים מצאנו את לבה. זו הייתה את הבחירות הנפלאות והחשובות שעשינו. לבה ערכה מפגשים אשיים עם ההורים ועם הצוות, ערכה ימי תצפית, גיבשה יחד איתנו תכנית להתנהלות ארגונית, תמכה באופן צמוד את הצוות הפדגוגי, גיבשה איתנו את החזון ועוד. לבה באה עם המון ידע מגוון מתחומים שונים של יעוץ ארגוני, ניהול, פדגוגיה, יחסי אנושי, הנחייה ועוד, מה שאפשר לה לתת לנו מענה כולל ורחב. מעבר לכך ליבה היא אדם מלא שמחת חיים ואהבת אדם ואמון ביכולת קבוצה לעשות את הלא יאומן. היא תמיד רואה את הטוב והאפשרי, תמיד יצירתית וחושבת מחוץ לקופסא והכל בצניעות ויכולת קשב נפלאה. אנחנו עדין בתהליך איתה ונראה שכל הנוגעים בדבר שמחים מאוד ומודים על שהצטרפה למסע איתנו.
לבה גם התאימה את עצמה לצרכים שלנו ולמגבלות הזמן והתקציב ועשתה מעל ומעבר להגיע, להשקיע ולדאוג ששום חור לא נשאר בדרך. אני ממש מרגיש שזכינו בלבה ומאמין שכל מי שיקבל החלטה לעבוד איתה ירגיש גם כך. מנקודת מבטי ונסיון חיי אני צופה לליבה עתיד מזהיר לעשות טוב לעולם בכלל ובעיקר לעתיד החינוך.

אלעד וזאנה, ממקימי בית הספר בנטף

 

20220201_155703.jpg
WhatsApp Image 2022-02-07 at 12.55.39.jpeg
WhatsApp Image 2022-02-08 at 21.08.12.jpeg

הרצאה בנושא " אומץ חינוכי"

WhatsApp Image 2022-03-23 at 12.01.49.jpeg

"מההרצאה של לבה יוצאים טובים ומזוקקים יותר. 

ההרצאה מחברת אקדמיה ושדה באופן מרענן ואמיץ ומאפשרת רפלקציה על זהות, בחירות, מעשים ותרבות ארגונית וחינוכית. 

לבה מעמיקה בידע ומשרטטת מפת מושגים והגדרות למושג האומץ בחינוך ובכלל, זאת תוך להטוט מרהיב ברזי הספרות האקדמית. היא שוחה באומץ וחיה אותו, תשוקתה וסקרנותה חודרות בכל רגע. 

לצד הידע התיאורטי, לבה לא מוותרת על מפגש אישי של כל משתתף (ושל הקבוצה כולה) עם מושג ה'אומץ' דרך תרגילים נרטיביים ודיון פתוח הארוגים לאורך ההרצאה. לבה שופכת אור על איכויות חדשות של אומץ בחינוך ומי שיפגוש בה ייצא מחובר יותר לעצמו ולמעשה החינוכי שלו."

מיקה דפני, סמנכלית הקרן לעידוד יוזמות חינוכיות
 

סדנה בנושא " אומץ חינוכי"

WhatsApp Image 2022-04-03 at 13.57.16.jpeg

״פגשנו את לבה לשיחה על אומץ חינוכי, למדנו על מעשים אמיצים ועל האקלים התרבותי שמאפשר אותם, עבורנו כאנשי חינוך ועבור החניכים שלנו. 

עבורי המפגש עם לבה אפשר חיבור למהות שלי כאשת חינוך, והייתי שמחה לפגוש אותה שוב ושוב ושוב כדי להתחבר מחדש״

דור בכר, מובילת מחלקת בלתי פורמלי בעמק חפר 

bottom of page